wtryski świece

Wykręcanie urwanych świec żarowychZadzwoń: 660 723 508

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu bardzo ważnej usługi polegającej na usuwaniu zapieczonych lub urwanych świec żarowych albo wtryskiwaczy z silników starszych i nowoczesnych aut. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel zapewniający szybką, tanią obsługę, która jest bezpieczna dla silnika.

Podstawowym punktem oferty jest wyciąganie urwanych i zapieczonych świec żarowych. Bez demontażu głowicy silnika. Proces ten jest wykonywany przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm bezpieczeństwa. W ten sposób usługa zawsze jest skuteczna, szybka i niegroźna dla silnika.

Drugą podstawową usługą jest wyciąganie zapieczonych oraz urwanych wtryskiwaczy. Proces ten również nie wymaga demontażu silnika i nie zajmuje wiele czasu. Warto też dodać, że zarówno w przypadku świec żarowych, jak i wtryskiwaczy oferujemy przygotowanie gniazd pod montaż nowych elementów tego typu. Bardzo często wyciągnięte świece lub wtryskiwacze nadają się do ponownego użytku, pod warunkiem, że nikt nie próbował ich samodzielnie usuwać przed naszą interwencją.

Zapewniamy usługi mobilne. Oznacza to, że dojeżdżamy do klientów indywidualnych, firm, warsztatów i autoryzowanych stacji obsługi. W ten sposób ułatwiamy ich pracę i działamy skutecznie na miejscu. Wszystkim klientom oferujemy przystępne ceny.