wtryski świece

Wykręcanie urwanych świec żarowychZadzwoń: 660 723 508

Świece żarowe – wykręcanie urwanych

mechanik

 

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy udzielają również pomocy w przypadku zapieczenia lub urwania świecy żarowej. Bardzo istotne jest, aby przed przyjazdem naszych fachowców nie próbować samodzielnie spawać, wbijać kluczy ani wyciągać świecy w inny sposób. Znacznie ułatwi nam to zadanie i obniży koszt całego zlecenia. Posiadamy specjalne frezy, dzięki którym możliwe jest odwiercenie świecy do momentu jej zapieczenia, a dzięki specjalnym adapterom wyciągamy ją z gniazda głowicy.

Jeśli w gnieździe znajduje się tylko żarnik, wówczas oferujemy bardziej złożoną usługę jego wyciągania. Na szczęście posiadamy nowoczesne narzędzia dzięki którym usuwamy taki element w sposób wydajny oraz bezpieczny dla komory cylindra i całego silnika.

Bardzo istotną czynnością jest również przygotowanie gniazda świecy oraz użycie specjalistycznych frezów ustalających do tego gniazda. Pozwoli to na ponowny montaż świecy. Nasi fachowcy posiadają umiejętności, doświadczenie i sprzęt potrzebne do naprawienia albo wykonania nowego gwintu.

Gwarantujemy wyciągnięcie praktycznie każdej świecy żarowej. Jesteśmy więc w stanie poradzić sobie ze świecami, które były uderzane, wiercone oraz wyciągane na inne sposoby. Takie uszkodzone świece wyciąga się jednak trudniej, dłużej i usługa będzie wówczas odpowiednio droższa. Nie zmienia to jednak faktu, że jest lepsza, tańsza i bezpieczniejsza niż demontaż głowicy silnika.

Usługę wyciągania świec żarowych wykonujemy w trybie mobilnym. Dojeżdżamy do klientów indywidualnych, firm, warsztatów oraz autoryzowanych serwisów samochodowych.