wtryski świece

Wykręcanie urwanych świec żarowychZadzwoń: 660 723 508

Zapieczone wtryskiwacze – wyciąganie/wyjmowanie

mechanik

 

Bardzo ważną usługą oferowaną przez naszą firmę jest wyciąganie zapieczonych oraz urwanych wtryskiwaczy. Za każdym razem nasi fachowcy starają się wyciągnąć go w całości, ale jest to możliwe, jeśli ktoś wcześniej nie próbował usuwać go samodzielnie poprzez wybijanie, wiercenie, itp. Jeśli wtryskiwacz ma nieuszkodzony gwint, wówczas jesteśmy w stanie wyciągnąć go bez żadnych uszkodzeń. Nadaje się on do regeneracji i ponownego użytku.

Jeśli wtrysk jest mocno uszkodzony w wyniku prób jego samodzielnego wyciągnięcia lub z innych powodów, wówczas konieczne jest wykonanie niestandardowej usługi polegającej na wyciągnięciu jego pozostałej części z głowicy. Na szczęście posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczony i wykwalifikowany personel. Dzięki takim atutom jesteśmy w stanie wyciągnąć wtrysk w 5-7 częściach.

Kolejna czynność do demontaż miedzianej podkładki oraz przygotowanie gniazda głowicy przy użyciu dedykowanego frezu. Usuwamy korozję, nagar i inne zanieczyszczenia. Zapobiegnie to przedostaniu się ich do komory spalania. Warto też dodać, że radzimy sobie również z usuwaniem urwanej śruby mocującej wtrysk.

Bardzo istotnym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, które jest bardzo potrzebne przy wykonywaniu takich precyzyjnych zadań. Nie bez znaczenia jest również profesjonalny sprzęt oraz zachowanie wszelkich niezbędnych procedur zachowania jakości i bezpieczeństwa. W ten sposób zapewniamy wszystkim naszym klientom skuteczne działanie i obsługę na najwyższym poziomie. Prowadzimy serwis mobilny, dojeżdżamy do klientów indywidualnych, niezależnych warsztatów oraz autoryzowanych serwisów potrzebujących naszej pomocy.